O společnosti

Česká společnost VÁŽEME s.r.o. má ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Působí na trhu již od roku 2003 a je zárukou spolehlivosti, rychlosti a pružnosti. Na začátku jsme se specializovali na dodávky vázacích a spojovacích materiálů, pracovních oděvů i pomůcek. Nově je to i výroba regranulátu.

Recyklace plastů v ČR začíná být stále vyhledávanější, proto se od roku 2015 se zabýváme výrobou regranulátů. Naše provozovna se nachází v Žamberku a je připravena uspokojit vaše požadavky v oblasti zpracování plastů na recyklát.

Zaměřujeme se na mechanické zpracování plastového odpadu do formy regranulátu, který je vhodnou surovinou pro další plastikářskou výrobu.

Získané materiály po pečlivém vytřídění a odstranění nežádoucích přísad dále přepracováváme do podoby regranulátů nebo kompaundů.

Využíváme moderní technologické vybavení, od italského výrobce Tecnova. Celková výrobní kapacita 550 tun měsíčně, je schopna zpracovat odpad do nejrůznějších forem podle požadavků zákazníka. Naším cílem je zpracovat požadovaný druh plastového odpadu a přispět tak ke snížení vašich nákladů ve výrobě a ochraně životního prostředí.

Rádi vám dodáme vázací PP motouzy pro paketovací lisy na odpad i pro zemědělské využití, kompletní sortiment vázacích PP a PE pásek, lepených i splétaných, obalové strečové fólie, lepící pásky různých barev a šířek, pracovní oděvy, obuv, rukavice, ochranu dýchacích cest i jakýkoliv spojovací materiál.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace