Co se vyrábí z recyklovaného plastu?

Naše společnost se řadí k předním českým zpracovatelům průmyslového plastového odpadu. Převážně se věnujeme odborné recyklaci plastů a výrobě plastových regranulátů. Výroba recykláže je navázána na celou řadu dalších činností v podobě vstřikování plastů, výrobu plastových výrobků, automobilových dílů, přepravek, kompostérů a mnoha dalších plastových výrobků.

Recyklace odpadu, recyklované plasty, regranuláty, plastové výrobky, automotive, přepravky a kompostéry, dnes tvoří synonyma pro ekologické výrobky s dlouhou životností a profesionální služby. Recyklace plastů v podobě výroby kvalitních regranulátů vrací plastové suroviny zpět do skutečného života.

Plastové odpady z domácností, obchodních sítí, automobilového průmyslu, zemědělství a výroby obecně nemusí nutně navždy skončit na našich skládkách nebo v našich spalovnách. Díky recyklaci plastů mohou být mnohé suroviny obsažené v plastových odpadech znovu využity v praktickém životě.

Díky vysoce profesionálním a maximálně účinným postupům během recyklace plastů, jako je regranulace, tak lze významně snížit ekologickou zátěž. Plastové regranuláty a recyklované materiály v různých barvách významně snižují náklady na vaši další výrobu. Z recyklovaného plastu se dají znovu vyrobit výrobky použitelné v běžném životě.

Automotiv

Regranuláty se hodí pro všechny společnosti, které se specializují na výrobu tvarových dílů pro automobilový průmysl neboli pro automotive, a současně využitím regranulátu sníží vaše náklady při výrobě plastových dílů.

Pokud tedy vyrábíte a zpracováváte technicky náročné plastové díly s použitím regranulátů a současně využitím našich služeb můžete ušetřit nemalé finanční náklady při jejich výrobě. Využití regranulátu nemá vliv na trvanlivost a nesnižuje životnost hotových produktů.

Zpracujeme velkoobjemové díly, vtoky, spečence a zmetkové výrobky na regranuláty, které znovu využijete ve výrobě. Výchozí produkt plně přizpůsobíme vašim požadavkům. Dokážeme zajistit recyklované plasty i vaši požadovanou barvu regranulátu a vyhovět tak plně vašemu přání. Plastové granuláty tak budou přesně podle vašich představ.

Přepravky

Zabýváte se výrobou přepravek a hledáte způsob, jak ušetřit náklady na jejich výrobu? Přepravky jsou vhodné zejména do potravinářského průmyslu, ale i v mnoha jiných odvětvích, ve kterých je třeba manipulovat s potravinami a dalšími produkty. Zkuste využít při jejich výrobě náš recyklát a využijte recyklace odpadů.

Přepravky, které jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného, plně recyklovaného a recyklovatelného materiálu, se čím dál více dostávají do hledáčku zákazníků. Plastové přepravky vyrobené z regranulátu, plné nebo s děrovanými stěnami a dnem, mají široké využití.

Použití regranulátu sníží vaše náklady při jejich výrobě. Využití regranulátu nemá vliv na trvanlivost a nesnižuje životnost hotových produktů. Dokážeme zajistit recyklované plasty i vaši požadovanou barvu regranulátu a vyhovět tak plně vašemu přání. Plastové granuláty tak budou přesně podle vašich představ.

Elektrotechnický průmysl, tiskárny, kompostéry

Zabýváte se výrobou produktů pro elektrotechnický průmysl, tiskáren, nebo kompostérů a hledáte způsob, jak ušetřit náklady na jejich výrobu? Pokud je pro vaši společnost velmi důležitá ekologie a opakované využití odpadů, zkuste vsadit na naše regranuláty a využít recyklované plasty. Použití regranulátu sníží vaše náklady při výrobě kompostérů.

Procesem vstřikování plastů lze vyrobit vysoce kvalitní zásuvky, vypínače a další produkty elektrotechnického průmyslu. Podobně kryty tiskáren jsou vyráběny technologií vstřikování plastů s využitím regranulátů. Chcete mít cenově dostupné kompostéry v různých velikostech? Využijte našich regranulátů. Kompostéry vyrobené z recyklovaného plastu v podobě regranulátu se čím dál více dostávají do hledáčku zákazníků.

Kompostéry, na jejichž výrobu byl použit recyklát - regranulát, si zachovávají své vlastnosti a splňují přísná kritéria kvality. Využití regranulátu nemá vliv na trvanlivost a nesnižuje životnost hotových produktů. Dokážeme zajistit i vaši požadovanou barvu regranulátu a vyhovět tak plně vašemu přání. Plastové granuláty tak budou přesně podle vašich představ.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace